Про нас
Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківецьке» - це сільськогосподарське підприємство, основними видами діяльності якого є вирощування зернових культур, тваринництво (вирощування молочних порід корів). ТОВ «ХАРКІВЕЦЬКЕ» створене в 2014 році. На підприємстві працює 224 співробітники. ТОВ «ХАРКІВЕЦЬКЕ» є одним з найбільших підприємств аграрного холдингу A.G.R. Group.

Президентом холдингу є вірменський підприємець та фінансист Місак Хідірян.
224
співробітників
4083
га
Діяльність
Земельний банк ТОВ «ХАРКІВЕЦЬКЕ» на складає 4 083 га.
Основними видами вирощуваної сільськогосподарської продукції є кукурудза та соя.
Вирощена продукція реалізувується на зовнішньому ринку.

Також ТОВ «ХАРКІВЕЦЬКЕ» займається вирощуванням молочних порід тварин. Дві ферми Товариства розташовані в Полтавській області. На сьогоднішній день поголів'я стада становить 1048 тварин, з них 506 голів-дійні корови. Продукція тваринництва реалізується на внутрішньому ринку. Хоча й тваринництво не є основним напрямком діяльності Товариства, однак є стабільно прибутковим напрямком підприємства.

В період з 2019 по 2020 роки, підприємство ТОВ «ХАРКІВЕЦЬКЕ» проводило будівництво елеватору на Сумщині, в с. Середина-Буда потужністю 28 тис. т.. Відкриття та запуск елеваторного комплексу відбулося влітку 2020р.

Основними перспективами розвитку ТОВ «ХАРКІВЕЦЬКЕ» є розширення банку землі, впровадження новітніх та екологічних технологій в землеробстві.
Інновації та екологічність
ТОВ «ХАРКІВЕЦЬКЕ» впроваджує перехід техніки на точне водіння, а саме на точні сигнали корекції (2,5–4 см). У посівній кампанії 2020, задіяні трактори John Deere, New Holland, а також обприскувачі Berthoud Raptor, які використовуються в подальшому для внесення добрив і засобів захисту рослин. Для техніки, на якій встановлено обладнання John Deere, це сигнал корекції SF3 з точністю 3 см, а для техніки із встановленим обладнанням Trimble — CenterPoint RTX з точністю 3,8 см. Також для всіх видів техніки розглядається можливість використання сигналу корекції RTK з точністю 2,5 см.

ТОВ «ХАРКІВЕЦЬКЕ» дотримується державних стандартів охорони навколишнього середовища у сільському господарстві. Ми використовуємо у своїй роботі передові та безпечні технології вирощування та збору зернових, ресурсозбереження та енергоефективності. Забезпечуємо належний контроль за небезпечними речовинами та відходами.
Фінансовий звіт
Згідно Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», публікуємо фінансовий звіт:
2019 рік
2020 рік
2021 рік
Контакти
7207, Полтавська обл.,
Лохвицький район, село Харківці
вул. Тесленка, 39 А